Bombing Rap Attack Festival
02 sie. 2014

Bombing Rap Attack Festival


Bombing Rap Attack Festival

To druga edycja jednej z najbardziej niespodziewanych, nieprzewidywalnych Rapowych imprez w Polsce. Gościem na każdej edycji jest i zawsze będzie- wyjątkowy Raper z Nowojorskiego Brooklynu (USA).

Vol 2: iLLspokinn on the stage!

Kiedy: 14.08.2014

Gdzie: Prozak 2.0

start: 21:00

bilety: 10 / 15 zł (10 zł – lista Fb)

iLLspokinn to wulkan energii, który eksploduje po raz kolejny podczas swojej trasy koncertowej (Kraków, Jasło, Kielce i Warszawa). Charyzmatyczny raper od 12 lat prowadzi serię nowojorskich imprez pt. „Freestyle Mondays”, która zyskała swoje odbicie również na scenie europejskiej- w Czechach i Francji. Na swoim koncie ma dwa doskonale przyjęte albumy, setki koncertów m.in w Chinach, Francji. Hiszpanii, Niemczech czy Wielkiej Brytanii. Występował z legendami hiphopowej sceny: Run DMC, Naughty By Nature, Black Sheep czy też Digable Planets. Czysty underground powraca do Polski – masz jeszcze jakieś wątpliwości?

iLLspokinn Cię przekona: “It just takes one show for them to know…what I do.”

Na Krakowskim Festivalu wystąpią także:

NervoSoul - GKi FamiliaSnajperPils

oraz goście specjalni…

Impreze poprowadzi niezawodny Mc Robak, a za oprawę muzyczną trasy odpowiedzialny będzie Dj Chester (Scratch Dj Academy Chicago).

Partnerzy: Prozak 2.0, Hipshop Soul-Orgasm.pl

Patronat: RMF MAXXX, Brudnepoludnie.pl, Koszykówka Rap i Grill, Graffiti w Krakowie, Antikings Records, Writer’s Sketch Bench Trainsporting.org

Po szczegółowe informacje, konkursy i aktualności zapraszamy na:
https://www.facebook.com/BombingRapAttackFestival oraz SoulClap Budapest Feat. ILLspokinn – Let’s get it together

O Autorze:

Rymiarz i bitmejker, domowy producent przetworów HH, writer-hobbysta i sk8. Aktywnie na scenie w latach 92'-2004. Hip-Hopowa głowa. Współodpowiedzialny za pierwsze imprezy Hip-Hop w Rzeszowie w klubie Pod Palmą, a później cykliczne czwartki w Metrze. Ziomuś z Byps Gry ekipy i jeden z wielu typków oblegających pomnik codziennie, niezmiennie i nienadaremnie. Znany jako ówczesny Rapa Tata Miasta Rzeszów - obecnie mieszka w Londynie skąd bawi się administrowaniem i pracą nad stroną SDR.

Tagi:


Komentarze są wyłączone.%d bloggers like this: