BypsGry – Archiwa nagrywek lata 1996-2004
02 lis. 2013

BypsGry – Archiwa nagrywek lata 1996-2004


Nadeszła chwila by nadrobić kolejne zaległości i przypomnieć sobie początki rzeszowskiego rapu. Już od dłuższego czasu chciałem na stale utrwalić i udostępnić tamte nagrywki z przełomu lat 90tych i 2000roku.

Wszystkie numery zostały nagrane amatorsko u Wuczka w domu w Pyru Ryru Rekordino, przy użyciu scenicznego mikrofonu AKG, komputera PC i programowego wielośladu Cool Edit Pro do podkładów stworzonych w programie Fruity Loops.

Muzycznie w tamtych latach na rzeszowskiej scenie dominował Waldek WDK z Przemyśla, aczkolwiek do kilku numerów podkłady zrobił Rudy WuDe jak i Czarny WKU. Na mikrofonie usłyszycie tutaj Hefta (Pils), Rudego, Czarnego WKU, Staszka (StahuStah), Poolpeta i Banana.

Zapraszam do słuchania, ściągania i udostępniana…

O Autorze:

Rymiarz i bitmejker, domowy producent przetworów HH, writer-hobbysta i sk8. Aktywnie na scenie w latach 92'-2004. Hip-Hopowa głowa. Współodpowiedzialny za pierwsze imprezy Hip-Hop w Rzeszowie w klubie Pod Palmą, a później cykliczne czwartki w Metrze. Ziomuś z Byps Gry ekipy i jeden z wielu typków oblegających pomnik codziennie, niezmiennie i nienadaremnie. Znany jako ówczesny Rapa Tata Miasta Rzeszów - obecnie mieszka w Londynie skąd bawi się administrowaniem i pracą nad stroną SDR.

Tagi:


Komentarze są wyłączone.%d bloggers like this: