AveBmx: ALTER
03 maj. 2015

AveBmx: ALTER


„Z dumą prezentujemy Wam owoc naszej całorocznej, ciężkiej pracy, którym jest film AveBmx Alter.

ALTER wszechstronnie opisuje pasję każdego z nas jaką jest BMX – przeniesie Was w świat tripów, gleb, zbitych pion, sklejonych tricków, a przede wszystkim wzmocni w Was zajawę na dalszą jazdę, poświęcenia i doświadczanie życia poprzez BMX.

Jest to pierwszy, polski film BMX’owy, który powstał na taką skalę i mamy nadzieję, że na długo zapadnie w Waszej pamięci.”

Riders: Michał Mycek, Dawid Godziek, Miłosz Siajkowski, Michał Sępkowski, Kuba Zinserling, Radosław Dźwigała, Łukasz Pluta, Marek Jadczak, Ben Lewis, Filippakos, Jason Eustathiou, Panos Maranas, Vita Kacha, Jakub Juza, Ludek Sedlar

Filmed & Edited – Mateusz Kanownik https://www.facebook.com/MateuszKanow…

Chcielibyśmy podziękować z tego miejsca sponsorom, bez których ten projekt nie miałby szans na powstanie / We would like to thank our sponsors. Without them, the project wouldn’t have been possible.

AveBmx - http://avebmx.com/
Gshock Polska - http://facebook.com/G.SHOCK.Polska

O Autorze:

Rymiarz i bitmejker, domowy producent przetworów HH, writer-hobbysta i sk8. Aktywnie na scenie w latach 92'-2004. Hip-Hopowa głowa. Współodpowiedzialny za pierwsze imprezy Hip-Hop w Rzeszowie w klubie Pod Palmą, a później cykliczne czwartki w Metrze. Ziomuś z Byps Gry ekipy i jeden z wielu typków oblegających pomnik codziennie, niezmiennie i nienadaremnie. Znany jako ówczesny Rapa Tata Miasta Rzeszów - obecnie mieszka w Londynie skąd bawi się administrowaniem i pracą nad stroną SDR.

Tagi:


Komentarze są wyłączone.%d bloggers like this: