O Nas / Kontakt

O Nas / Kontakt

Na początku miało być o polskich winylach… Potem chcieliśmy zrobić stronę traktującą o Hip-Hopie jako kulturze i stylu życia. Chcieliśmy również przybliżyć wam nasze historie sprzed lat, kiedy to sami zakochaliśmy się w tej kulturze i jej elementach, ale jednocześnie mieliśmy śledzić i wspierać ruchy ludzi którzy obecnie działają na scenie i informować was o tym co się  dzieje w naszym mieście i nie tylko! Ale wyszło jak wyszło… Pojechaliśmy na mixie z którego wyszedł nam jeden wielki mashup zajawek!

Znajdziecie tutaj wszystko na temat dobrych zajawek, dobrej nuty, dobrych akcji – prowokacji innych tematów.  Od czasu do czasu, częściej niż rzadziej będziemy nawijać zarówno o rapie jak i innych gatunkach muzycznych. Dlatego właśnie proszę przygotować się na dobra dawkę różnego rodzaju mashup’ów muzyczno – rozrywkowo – sportowo – zabawowych! Ale tylko i wyłącznie Same Dobre Rzeczy !

Żadnego zamulania, przynudzania i narzekania! Boom!

Zapraszamy do współpracy! Poszukujemy autorów!  Jeśli wydaje ci się ze masz to co nam potrzeba, masz pomysł i opcję na dobry „content” i masz zajawkę na współtworzenie portalu. Proszę bezpośrednio pisać na adres: wukuwuk@samedobrerzeczy.net

Autorzy:

Pils: W grze od 96′. Twórca rapowych nagrań, diler najlepszego stuffu w biznesie: Cannybiz – Najlepszy Stuff w Biznesie!

Na co dzień: Rap, Streetwear, Foto, Design.

Projekty, które ujrzały światło dzienne: BPS-”Byps Gry”, Heftoriush, S2O-”Czas pozbierać myśli”, S2O – „Studio szok”, S2O-”Nałóg”, S2O- „Oni są z tej szkoły”, Pils „4/4TE”

Wspólne nagrania: 1z2 (W Zmowie), Ras Luta (East West Rockers), Kosi (JWP), Głowa (PMM), Fu (Zip),Cyklon Cyks, DDK, Kokot (RPK), Kama, Iwan, Bebe, Homex, Miexon (Endefis), Łysol(BC), Młody M.

Beaty od producentów: Kamilson, Fleczer, WRB, Dies, WDK, Fabster

e-mail:pils@samedobrerzeczy.netKuba Stachura: a.k.a. Oryginalny StahuStah – Ulubiony raper twojego ulubionego rapera, wodzirej, konferansjer, w wolnych chwilach profesjonalny kucharz-amator. Dumny Rzeszowianin z dziada pradziada. Twórca legendarnego już (s)hitu „Jestem Twoją Kokainą”, o którym mówi, że to klątwa rzucona na samego siebie za młodu. Zaczynał karierę u boku Borixona, którego uznaje za swojego mentora. Najlepszy według niego raper to Cam’ron, ulubiony wokalista to The Weeknd, a ulubione żarcie to dwufuntowe steak burrito, które serwują w knajpie „Amigo Chino” na roku Irving Park i Central w Chicago.

Twierdzi, że jest totalnie znudzony rapem, zwłaszcza tym polskim i że jest za gruby na hipstera.

e-mail: stahustah@samedobrerzeczy.net


 

Wuku Wuk: Rymiarz i bitmejker, domowy producent przetworów HH, writer-hobbysta i sk8. Aktywnie na scenie w latach 92′-2004. Hip-Hopowa głowa. Współodpowiedzialny za pierwsze imprezy Hip-Hop w Rzeszowie w klubie Pod Palmą, a później cykliczne czwartki w Metrze. Ziomuś z Byps Gry ekipy i jeden z wielu typków oblegających pomnik codziennie, niezmiennie i nienadaremnie. Znany jako ówczesny Rapa Tata Miasta Rzeszów – obecnie mieszka w Londynie skąd bawi się administrowaniem i pracą nad tą stroną i nie tylko!

e-mail:wukuwuk@samedobrerzeczy.net

 

 


%d bloggers like this: